Kydexové křesadlo
Kód: K-BR-S-KYD
Doprava zdarma nad 1800 Kč
Vybavte se pořádně a doprava je na nás!

Expedujeme do druhého dne
100 % zboží máme skutečně skladem.

Zavolejte a poradíme vám
Nevíte si rady s výběrem? Rádi pomůžeme!
Související produkty
Detailní popis produktu
Křesadlo s kydexem na nůž
Praktické bushcraft křesadlo s kydexovým pouzdrem pro uchycení na nůž, opasek nebo outdoor vybavení. Ideální doplněk pro každého milovníka survivalu, campingu, turistiky a EDC výbavy. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti nepřekáží, ale v krizové situaci se na něj můžete spolehnout.
Křesadlo vytváří silné jiskry i za vlhkého počasí a umožňuje rychlé rozdělání ohně v přírodě. Odolné kydexové pouzdro zajišťuje pevné uchycení a rychlý přístup během používání. Skvělé řešení pro bushcraft nože, taktické vybavení i každodenní nošení.
Vlastnosti:
- odolné ferroceriové křesadlo velikosti S (80x8 mm, délka křesací plochy 60 mm)
- pevné kydexové pouzdro
- možnost uchycení na kydexové pouzdro nože
- lehké a kompaktní provedení
- vhodné pro bushcraft, survival, camping a EDC
- spolehlivé použití i v nepříznivých podmínkách
- minimalistický tactical design
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesadla s rukojetí |
|---|---|
| Průměr křesadla: | 8 mm |
| Délka křesadla: | 80 mm |
| Délka křesací plochy: | 60 mm |
| Hmotnost: | 43 g |
| Pouzdro: | kydex |
| Rozteč otvorů na šrouby: | 38 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel: Dongguan Brighten Outdoor Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 3rd Floor, Unit 5, DahongShan Industrial zone, GuanCheng District, Dongguan City, GuangDong Province, China |
| E-mail : | shirley@brightenoutdoor.com |
| Zástupce výrobce v EU : | VAT SPEED SL |
| Adresa zástupce v EU : | Salvador N99.1, 28026 Madrid, Spain |
| E-mail zástupce v EU : | services@vatspeed-eu.com |
.png)